Drogi moczowe i wydalanie

Oferta specjalna ! - Suplement diety

Drogi moczowe i wydalanie

Zaoszczędzisz 16,- zł

Celery seed 5800 - 60 kaps + Super OPC antioxidant 25320 mg - 100 kaps


  • Na magazynie
398 zł
Kategoria: Promocja
 

To połączenie działa moczopędnie, wspomaga wydalanie, pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy nerek i prawidłowego funkcjonowania układu moczowego. Usuwa niechciane bakterie w drogach moczowych. Zawiera 5x więcej proantocyjanidyn niż żurawina.

 

Celery seed 5800 - 60 kapsułek

Produkt Seler 5800 to niezwykle silne stężenie ekstraktu z nasion selera. Nasiona selera wspomagają wytwarzanie moczu i działają moczopędnie. Pomaga wypłukać produkty przemiany materii. Wspomaga usuwanie nagromadzonego kwasu moczowego, a tym samym ogranicza powstawanie jego kryształów i odkładanie się w stawach. Pomaga w ten sposób złagodzić objawy dny moczanowej.

wyświetl więcej

 

Super OPC antioxidant 25320 mg  - 100 kapsułek

Niewidziana koncentracja - ekstrakt z 25 320 mg pestek czerwonych winogron w każdej kapsułce oczyści Twój organizm ze szkodliwych wolnych rodników i wzmocni Twoją odporność. Każda kapsułka posiada niezwykle wysoką moc antyoksydacyjną ORAC 366.620!

Stężenie substancji czynnej OPC (proantocyjanidyny) 200 mg! pomoże w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia dróg moczowych.

wyświetl więcej

Ostrzeżenie zgodnie z rozporządzeniem Komisji UE: 

Ten produkt jest zarejestrowany jako suplement diety. Nie posiada zatwierdzonych właściwości leczniczych i nie jest lekarstwem. Nie jest przeznaczony jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Minimalny okres ważności podany na opakowaniu.