Carlmark Placenta 10 ml

Koncentrat do skóry z owczego łożyska – wystarczą zaledwie 2 krople na dobę na noc dla zdrowej i młodzieńczej skóry bez zmarszczek. Myśl nie tylko o zdrowiu, ale i o pięknym wyglądzie!

Producent: Carlmark
Dostępność: Na magazynie

Produkt jest na magazynie i jest gotowy do wysyłki. Przesyłka zostanie nadana natychmiast po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.

Cena regularna: 77,00 zł
Zaoszczędzisz: 4,00 zł / 5 %
Twoja cena bez VAT: 60,33 zł
Twoja cena: 73,00 zł
+

Carlmark Placenta 10 ml

W anatomii łożysko to podstawa, która umożliwia wymianę metaboliczną między płodem a matką. Jego głównym zadaniem jest dostarczanie tlenu i substancji odżywczych dla płodu i usuwanie  z niego niepożądanych produktów przemiany materii. Substancje te przenikają przez łożysko z krwi matki do krwi płodu i odwrotnie. Łożysko odgrywa ważną rolę w rozwoju komórek, w tworzeniu i regulacji wydzielania hormonów oraz produkcji białek.

Skoncentrowany produkt CARLMARK Placenta to wysokiej jakości wyciąg z łożyska owczego. Stymuluje oddychanie komórek skóry i poprawia krążenie krwi w naczyniach. Taka regeneracja skóry pomaga przywrócić jej pierwotną wytrzymałość, sprężystość, miękkość, odcień i blask skóry. Produkt nie pozostawia pozostałości olejowych, ponieważ szybko się wchłania, a skóra pozostaje gładka i świeża.

Placenta liquid ma podobne działanie, działa jednak na poziomie skóry. Stosując go można poprawić dotlenienie i odżywienie komórek, co jest niezbędne dla zdrowej skóry. Placenta liquid jest pozyskiwany za pośrednictwem innowacyjnych technologii i jest biologicznie wzbogacony o aktywne składniki z komórek owczego łożyska. Komórki te są bogate w kwas dezoksyrybonukleinowy i fosfatazę alkaliczną, witaminy A, B, C, D i K oraz substancje mineralne jak wapń, magnez, żelazo i miedź. Składniki te stymulują regenerację komórek skóry, zwiększają przepływ krwi, co poprawia jakość wymiany tlenu i dwutlenku węgla w komórkach, w efekcie poprawiając oddychanie skóry.

Właściwości produktu CARLMARK placenta:

• stymuluje regenerację komórek w skórze
• poprawia krążenie krwi i wspomaga oddychanie komórkowe
• przywraca jędrność skóry
• sprawia, że zmarszczki są wygładzone i bardziej delikatne
• spowalnia starzenie się skóry (anti-aging)
• rozjaśnia oraz zmniejsza przebarwienia (starcze)
• wpływa na tonację skóry, poprawia jej naturalny odcień

Produkt CARLMARK Placenta jest przeznaczony dla każdej grupy wiekowej i wszystkich rodzajów skóry jako bardzo skuteczny środek przeciwko jej osłabieniu i występowaniu zmarszczek. Nadaje skórze zdrowy, młodzieńczy i promienny wygląd.

Skład:  aqua, placenta protein (białko łożyska), propylene glycol, phenoxyethanol, hydroethylcellulose

Zawartość:  10 ml

  

Uwaga:
Przechowywać w suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu opakowanie zamknąć i przechowywać w chłodnym miejscu. Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Testowany dermatologicznie. Produkt jest zarejestrowany w europejskiej centralnej bazie danych.

Dodaj komentarz
Imię: *
Tekst: *
 

Do tej pory brak komentarzy w dyskusji.