Carlmark Collagen (kolagen) 10 ml

Koncentrat do skóry z kolagenu roślinnego – wystarczą zaledwie 2 krople na dobę rano dla zdrowej i młodzieńczej skóry bez zmarszczek. Myśl nie tylko o zdrowiu, ale i o pięknym wyglądzie!

Producent: Carlmark
Dostępność: Na magazynie

Produkt jest na magazynie i jest gotowy do wysyłki. Przesyłka zostanie nadana natychmiast po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.

Cena regularna: 75,00 zł
Zaoszczędzisz: 4,00 zł / 5 %
Twoja cena bez VAT: 58,68 zł
Twoja cena: 71,00 zł
+

Carlmark Collagen (kolagen) 10 ml

Kolagen jest białkiem strukturalnym skóry. Znajduje się w jej drugiej warstwie zwanej skórą właściwą, w której stanowi aż 75%. Poza włóknami kolagenowymi skóra właściwa składa się również z włókien elastycznych. Chronią one skórę przed dużym rozciąganiem. Włókna kolagenowe stanowią ochronę skóry i zapewniają jej nawilżenie (wilgotność) oraz napięcie. Razem są odpowiedzialne za spójność, elastyczność i jędrność skóry oraz innych tkanek.

Już po 25 roku życia produkcja kolagenu stopniowo zmniejsza się od 1 do 1,5% rocznie, co powoduje tworzenie się pierwszych zmarszczek i zwiotczenie skóry. Z redukcją kolagenu w tkance łącznej pogarsza się transport toksyn z komórek do układu limfatycznego. Dzięki stosowaniu produktu CARLMARK Collagen proces ten można spowolnić i zminimalizować.

COLLAGEN liquid jest wytwarzany przy użyciu innowacyjnych technologii. Zawiera 100% czystego naturalnego roślinnego wyciągu skoncentrowanego kolagenu o podobnej strukturze cząsteczkowej jak kolagen w skórze, a także aminokwasy w otoczce, które są niezbędne dla tworzenia kolagenu. Zawiera on również czynnik wilgotności z polisacharydów, który zapewnia 75% wilgotność skóry (ogólnie kolagen zapewnia tylko 31% wilgotności skóry).

Skoncentrowany CARLMARK COLLAGEN to wysokiej jakości wyciąg z roślin. Zawiera wspólnie działające węglowodany i białka w określonym stosunku, dzięki czemu poprawia wchłanialność (w przeciwieństwie do kolagenu pochodzenia zwierzęcego). Rezultatem są ogromne korzyści dla skóry.

Własności produktu CARLMARK Collagen:

• stymuluje produkcję kolagenu w skórze
• wspomaga nawilżenie skóry
• zwiększa jędrność i elastyczność skóry
• wygładza i zmiękcza pomarszczoną skórę, która staje się delikatna, wygładzona, a zmarszczki są mniej widoczne
• wygładza istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych
•  spowalnia starzenie się skóry

Produkt CARLMARK COLLAGEN jest przeznaczony dla każdej grupy wiekowej i wszystkich rodzajów skóry jako bardzo skuteczny środek przeciwko jej osłabieniu i występowaniu zmarszczek. Nadaje skórze młodzieńczy i zdrowy wygląd.

Skład: aqua, faex extract (roślinny kolagen), propylene glycol, phenoxyethanol, hydroxyethylcellulose

Zawartość:  10 ml

 

Uwaga:
Przechowywać w suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu opakowanie zamknąć i przechowywać w chłodnym miejscu. Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Testowany dermatologicznie. Produkt jest zarejestrowany w europejskiej centralnej bazie danych.

Dodaj komentarz
Imię: *
Tekst: *
 

Do tej pory brak komentarzy w dyskusji.