O firmie

AUSTRALIAN REMEDY to nowoczesna firma, która działa na czeskim rynku od 2005 roku. Głównym przedmiotem jej działalności jest import i sprzedaż wybranych suplementów diety z Australii.

AUSTRALIAN REMEDY posiada wyłączne prawo do importowania tych produktów do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Wszystkie oferowane produkty

  • są w 100% naturalne bez substancji konserwujących i innych dodatków
  • są produkowane przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i higieny
  • posiadają uznawany na całym świecie znak jakości GMP
  • są wyjątkowe ze względu na ilość substancji aktywnych lub skład
  • są zatwierdzone przez Narodowy Instytut Zdrowia Republiki Czeskiej i dopuszczone przez Ministerstwo Zdrowia Republiki Czeskiej

Oferowane produkty są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojego życia i chronić swoje zdrowie. Dla wszystkich, którzy chcą żyć zdrowo i bez ograniczeń, spowodowanych przez problemy ze zdrowiem.

W dzisiejszych czasach dostarczanie brakujących substancji odżywczych w formie suplementów diety jest normalne i niezbędne, ponieważ styl życia i środowisko stały się bardzo uciążliwe dla organizmu i często tylko mały krok dzieli od pojawienia się problemów zdrowotnych.

Właściwości lecznicze substancji zawartych w naszych produktach działają profilaktycznie dla utrzymania dobrego stanu zdrowia, ale również znacząco przyczyniają się do leczenia istniejących chorób i regeneracji organizmu podczas choroby.

Oferujemy sprawdzone informacje i kompleksową gamę produktów o wysokiej jakości i przystępnych cenach, pochodzących od renomowanego producenta leków, firmy Natural Pharmaceuticals Australia, które pomogą Ci na drodze do zdrowszego życia.

Mamy głęboki szacunek dla naszych klientów, dlatego oferujemy jasne i zrozumiałe informacje na temat naszych produktów. Otwarcie przedstawiamy ich prawdziwe i sprawdzone właściwości.

Dla naszych zadowolonych i lojalnych klientów, którzy przekonali się o jakości naszych produktów, przygotowaliśmy „program lojalnościowy“, umożliwiając rabaty na kolejne zakupy.

Cenę dobrego zdrowia, które pozwala nam pracować, żyć na pełnych obrotach i cieszyć się wolnym czasem, poznajemy dopiero w sytuacji, kiedy zdrowie nam nie służy, a problemy zdrowotne ograniczają nas w naszych działaniach.

quality seal